fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Už jsem asi nějakej máklej…

28.11.2022

Jdu po ulici a koukám na lidi, jak se různě při chůzi kroutí, hrbí, neumí stát rovně. Těla mají jak gumoví medvídci Haribo. Pak ale něco zvednou, nebo chtějí odnést a lup! Už je bolí záda. A aby taky néé.

A nejhorší, co pak udělají je, že si řeknou: "Teď se musím šetřit, nesmím nic dělat. Budu v klidu čekat." Ale na co chtějí čekat?

Přitom je to tak jednoduché, jak si ulevit a pak ne naučit i těmhle bolestem předcházet. Zpevnit střed těla. A začít třeba prknem (plank). Chvilku vydržet každý den. Pokud ho neznáte a nejste si jisti, zda ho děláte správně, vždycky se najde někdo, kdo Vám s tím rád pomůže. Známe to - radilů je vždycky dost. 🙂 Ale pak jsou tu ještě šikovní borci, jako třeba Petr u nás v Local gymu. Ten Vám ukáže a naučí i jiné cviky a pak budete mít i radost, že něco zvednete bez bolesti a opravdu lehce, stejně tak to i ponesete a co víc, zhluboka se nadýchnete.

Ani nevíte, jaký je to hezký, když vidím ty naše holky v tělocvičně, jak pravidelně na konci cvičení nosí v obou rukách kettlebelly a trénují střed těla, aby při velkém nákupu pro rodinu na víkend nebyly namožené a rozlámané. To mi srdce poskočí radostí. 🙂

Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.