fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Tohle není jen o cvičení

5.4.2023
Nejdřív asi pohled trochu do historie. Do Local Gymu jsem začal chodit proto, abych konečně jednou provždy zatočil se svou vrozenou leností a začal se trochu správně hýbat. (To byla taková malá sebereflexe.) A když jsem se konečně rozhoupal a cvičil, najednou jsem byl o něco veselejší. Nějak ze mě spadla nervozita a všechny věci najednou dělám tak trochu přirozeněji. Možná i nad tím víc přemýšlím, kdo ví? Víc poslouchám svoje tělo. Jo, to bude důležitý.

    No a pak mi to nějak všechno začalo docházet. To, proč mě to baví a mám čím dál větší nutkání přijít a začít cvičit. Ne vždy mi to jde podle představ a plánů, ale tak to je. Tohle cvičení není totiž o tom, aby ze mě ve výsledku byla hrouda svalů, která na požádání zahraje oblíbené TA - BLE - TY :-)
To teda nee!!  Tady se cvičí hlavně proto, abychom mohli v běžném životě dělat úplně přirozené pohyby a všechno bylo pro mě naprosto normální. Abych mohl něco zvednout, přenést, jít. Abych ráno mohl vstát a nic mě nebolelo (a když jo, tak abych věděl, z čeho to mám a co s tím dělat). A pak mám čas a možnost radovat se z maličkostí kolem sebe.
    No a když přišel "Covídek", mohli jsme dál cvičit doma. Petr nám každý týden sestavoval skvělé cvičební plány. A v tu chvíli jsem si uvědomil další důležitou (a možná tu nejdůležitější) věc, proč chodím cvičit právě sem. Totiž tady, v Local Gymu, je takové naše místo setkávání, kde společně sdílíme, cvičíme, předáme si své radosti, úspěchy, podpoříme jeden druhého, když se úplně nedaří. Pomáháme si. Je škoda, anebo vlastně dobře, že to není všude. Tady je to místo, které mě cvičením, prostředím a především těmi, co tu cvičí, nabíjí pozitivní energií a tu pak mohu předávat dál. No a za to, Vám všem, co sem chodíte, opravdu upřímně děkuji. Jarda
Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.