fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Sezóna do plavek

24.5.2023
Už tu vlastně dávno měla být. Aspoň podle datumu. Vloni touhle dobou už jsem byl aspoň trochu opálený a dnes, to mohu být jen dopálený.:-)
Ale ne, nebudu si stěžovat, i když mi to sluníčko opravdu docela schází.
Tak si aspoň zvedám náladu cvičením. Leckdo si zaťuká na čelo a řekne, ty jsi ale hlupák, když se dřeš a máš z toho ještě radost... Klidně si to myslete a říkejte. Já mám opravdu radost ze cvičení. A kdo by taky neměl!

Tady v Local Gymu je to takové každodenní skvělé setkávání a super dobíjení energie. A když každý trénink ještě k tomu posunu své limity zase o kousek dál, proč bych z toho neměl mít radost. A ještě k tomu je tady taková kolektivní podpora, že každého z nás ostatní dovedou podpořit, povzbudit a ocenit. Tohle jen tak v jiné tělocvičně nebo fitku určitě nenajdete.
Uvedu malý příklad - Iva K. Snad se na mě nebude zlobit. Je to hodně šikovná a cílevědomá holka, pořád maká a se vším se dokáže porvat. (Opravdová jihočeská žena.) Na druhou stranu se hodně podceňuje, ale všichni okolo na ní vidí ten obrovský posun, co dokázala udělat. No a při pondělním tréninku luxusně zmákla TGU s 24kg!!! Bomba!!!
No a takovejch šikovnejch a skromnejch holek, dívek a kluků všech věkových kategorií tady máme hodně. Vlastně, abych byl přesný, šikovní jsou tu všichni. Opravdu, přijďte se podívat. A pak už nemusíme řešit jen to, jestli se vejdu do plavek. To je nakonec nepodstatné. Daleko důležitější je, jak se cítím, zda chci na sobě pracovat, nesedět, hýbat se. Tak přestaňte váhat, začít se dá vždycky.
Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.