fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Restartuj se a najdi ztracenou sílu

19.4.2019

Jako děti jsme si budovali solidní základy síly a pružnosti. Den za dnem, hodinu za hodinou jsme se učili lézt, vstávat, chodit nebo běhat. Hýbali jsme se, abychom byli silnější. Čím silnější jsme byli, tím jsme se lépe hýbali a pohyb rozvíjeli. Bylo to krásné období našeho života, pohyb byl náš návyk a výsledek byla síla.

Zastavili jsme se pouze v případě, když bylo skutečně potřeba si odpočinout a to nám pomohlo být za chvíli opět silnější. Jako dospělí, mnoho z nás se dávno nehýbe tak, abychom byli silní a pružní. Mnoho lidí nedělá moc proto, aby udrželo sílu, kterou získalo na začátku svého života. Problém je, že jsme navrženi k hýbání se a pohyb je to co pomáhá utvářet naše zdraví, vitalitu, jiskru a náladu. Ano, řada lidí se věnuje různým silovým cvičením a mohou se stát v posilovně silnějšími, ale je to skoro umělý typ síly, pokud není postaven na základech vrozeného pohybu. Pohyby, které nás dospěláky umí zrestartovat a nastavit tak, jak chtěla příroda, učíme na našich pravidelných trénincích a jsou vynikajícím pomocníkem pro denní krátké domácí cvičení. Skvělá zprávou je, že nepotřebujeme žádné pomůcky a vrozené pohybové vzorce jsou stále někde v nás. Stačí si je připomenout.


Chceš se zbavit zatuhlostí na svém těle, hýbat se lépe a mít kvalitnější život?

Přijďte si připomenout vrozené pohyby. Už po naší restartující rozcvičce poznáte rozdíl.

Nech nám kontakt a domluvíme se již osobně do třech pracovních dnů. První lekce je ZDARMA.

Nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti, stačí jen chuť začít nebo něco změnit.

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2022.