fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Restartuj se a najdi ztracenou sílu

19.4.2019

Jako děti jsme si budovali solidní základy síly a pružnosti. Den za dnem, hodinu za hodinou jsme se učili lézt, vstávat, chodit nebo běhat. Hýbali jsme se, abychom byli silnější. Čím silnější jsme byli, tím jsme se lépe hýbali a pohyb rozvíjeli. Bylo to krásné období našeho života, pohyb byl náš návyk a výsledek byla síla.

Zastavili jsme se pouze v případě, když bylo skutečně potřeba si odpočinout a to nám pomohlo být za chvíli opět silnější. Jako dospělí, mnoho z nás se dávno nehýbe tak, abychom byli silní a pružní. Mnoho lidí nedělá moc proto, aby udrželo sílu, kterou získalo na začátku svého života. Problém je, že jsme navrženi k hýbání se a pohyb je to co pomáhá utvářet naše zdraví, vitalitu, jiskru a náladu. Ano, řada lidí se věnuje různým silovým cvičením a mohou se stát v posilovně silnějšími, ale je to skoro umělý typ síly, pokud není postaven na základech vrozeného pohybu. Pohyby, které nás dospěláky umí zrestartovat a nastavit tak, jak chtěla příroda, učíme na našich pravidelných trénincích a jsou vynikajícím pomocníkem pro denní krátké domácí cvičení. Skvělá zprávou je, že nepotřebujeme žádné pomůcky a vrozené pohybové vzorce jsou stále někde v nás. Stačí si je připomenout.


Chceš se zbavit zatuhlostí na svém těle, hýbat se lépe a mít kvalitnější život?

Přijďte si připomenout vrozené pohyby. Už po naší restartující rozcvičce poznáte rozdíl.

Nech nám kontakt a domluvíme se již osobně do třech pracovních dnů. První lekce je ZDARMA.

Nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti, stačí jen chuť začít nebo něco změnit.
  Typ tréninku, který chcete vyzkoušet:  Chci začít!

  Jak procvičit zápěstí

  Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

  Ramena, ramena, ramena…

  V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

  Přečíst celý článek ›

  Dýchejme!

   Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

  Přečíst celý článek ›

  youtube-icon
  facebook-icon
  Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.