fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Motivace

23.2.2023
Usměrňuje naše chování a jednání pro dosažení určitého konkrétního cíle. Vlastně tak uspokojujeme své potřeby. A máme radost, jsme veselí a vnímáme ten sladký pocit vítězství, co dřív nebo později vyšumí...

Jojo, každý to děláme z jiného důvodu. Holky například proto, aby se nám líbily a taky proto, aby v nákupních taškách unesly více dobrot pro své miláčky 🙂 (to jsem asi někde četl, ale jestli se mě budete ptát, tak už to nevím, kde to bylo).
My kluci zase cvičíme proto, abychom se cítili lépe a třeba abychom svým six packem (někdy i one packem) byli inspirací pro ty naše děvčata, jak mají správně ukládat před pečením buchty na pekáč. A teď už dost! Je to vážná věc.
Leden je vlastně docela dobrý čas začít. Stejně tak i únor, březen, duben .... Každý přijdeme na cvičení a máme chuť malinko pomučit a vytvarovat tu svoji tělesnou schránku z jiného důvodu. Musíme se vhodně (kdo jiný, než my) namotivovat a odhodlat se začít. Ale to vlastně nestačí. Musíme tomu dát nějaký smysl, řád, abychom měli dál chuť se rozvíjet a pracovat na sobě. Nic není hned.
A co já? Jak to je se mnou a proč jsem začal? No, protože pohyb potřebuji. Normálně jsem hrozně líný a když mám určitý řád, cítím, že to mám význam a mám zaplacenou lekci, tak jdu. Přece mi to nepropadne! Ano a možná taky vidím ten posun, že nemám problém s pohybem, hybnost je větší, cítím se lépe. A co je taky moc a moc důležité, že jsou tady okolo skvělý lidičky, se kterýma je fajn makat a zlepšovat se. A víte co? Oni umí i pochválit a zasmát se. Tak se taky přijďte přesvědčit.
Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.