fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Ledňáček

2.1.2023
A máme tu zase Nový rok. Pro většinu tu pravou chvíli na odvážná přání a zásadní rozhodnutí typu co musím zvládnout, kolik toho procestovat, naučit se, zhubnout nebo i přibrat, začít se sebou něco dělat. Jen to ale nepřehnat, je na to celý rok! Je třeba na to jít s námořnickou rozvahou jako děda Lebeda :). A to pak možná ani nezačnu nikdy!

Mě to taky trvalo dost dlouho, než jsem se rozhoupal a dokopal k tomu, že jsem přišel cvičit. Cítil jsem, že je to úplně jiný, než jinde. Ten přístup, cvičební program, ostatní cvičící a hlavně trenéři. Je to tady takový domácí, všechno je v pohodě, i když se hecujeme. Není to dril a stres, je to o klidu a trpělivosti. A hodně o tom, že opravdu chci. A pomoc je všude tady kolem. Všechno záleží na mě, jak s tím naložím a jestli mám chuť do toho jít a tak nějak se s tím poprat. Často je to pot a taky dřina, ale stojí to za to! Opravdu. Nemám aspirace někde závodit a ukazovat se, co všechno dokážu. Mám jen obrovskou radost z toho, že stále ještě něco dokážu! A nejsem sám. Kdo chodí cvičit sem do Local gymu, má určitě stejnou radost z toho, co ještě dokáže. A to nejsme na konci, posouváme se dál. Takže, kdo má chuť začít, ať nečeká na prvního ledna a patnáctého končí... Začněte kdykoli a hlavně se snažte vydržet, protože to opravdu stojí za to! Ať o mě nikdo nemusí říkat, že jsem ledňáček, který má chuť něco změnit jen chvilku a pak to vzdá, protože nic není hned.
Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.