fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Dip

17.5.2023
Jo pozor! Teď nebudu psát o jídle. I když to vlastně bylo to první, co mě napadlo. Dip na bradlech nebo jinak klik, to je ten nejzákladnější cvik ve workoutu a i v každém komplexním silovém tréninku. Panečku, to je něco! Rozvíjí celou horní polovinu těla a je královským cvikem pro tlakovou sílu.

Teď je mi to jasný, proč Keny (jeden z nejlepších borců v Áčku) pořád tak piluje dipy. A když jsem dál bádal, dozvěděl jsem se, jak nám dipy rozvíjí triceps, který zde hraje hlavní roli, dál pak prsní svaly, přední ramena, břišní a další stabilizační svaly (ty pomáhají udržet stabilní techniku provádění). Důležité jsou i bicepsy (ty pro stabilizaci těla v horní pozici) a tam se také ke slovu dostanou i trapézy. Ufff..... Tak to je teda něco! Od téhle chvíle už mi to půjde zaručeně jinak - lépe.:-) Doplnil jsem si potřebné informace, vydám tělu potřebné signály a jdu na to! Ještě, že tady u nás v Local gymu mám své živé vzory (myslím tím všechny z A týmu), od kterých mohu aspoň špetku jejich umu odkoukat. Ale řeknu Vám, je to tedy opravdu makačka. Nojo, co není. Nic není zadarmo a když něco chci, musím proto taky něco udělat. Tak vzhůru do toho...
No vlasně ještě ne, zapomněl jsem na to nejdůležitější. Pro dipy na bradlech potřebuji i bradla.:-) To byla důležitá poznámka v článku, který jsem o tom četl. No, jsou fakt dobrý, mě by to nenapadlo. Tak ale teď už konečně můžu dipy pilovat a makat a tak zdolat další stupeň k mému vysněnému cviku - muscule up!
Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.