fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Dárek

23.12.2022
A už je to zase tady! Co jako? No přece vánoce. Jako malý kluk jsem se na ně vždycky moc těšil a byl netrpělivý, co pod tím stromečkem dostanu. Ale teď je to tak trochu opačně. Není to tím, že bych byl nějak velký, jsem pořád malý kluk, jen mi tak nějak víc vadí ten shon a nervozita kolem tak krátké chvilky u stromku. Když chci teď někomu něco dát a udělat mu radost, nečekám na vánoce. A teď už dost, obrátím list. Chtěl jsem napsat o něčem jiném.

Ano, letošní vánoce jsem moc rád za jeden dárek, který dostanu. Celou dobu vím, co to bude a i tak jsem moc rád. Penězi se nedá koupit a to je také dobře. Každý, kdo ho chce také dostat, musí sám dát a někdy opravdu hodně a překonat se, tu lenost a taky to hodně i bolí. Ale stejně přes tohle všechno a možná ještě další nástrahy, to stojí za to! A co to je?
No přeci lepší kondice, hybnost celého těla a ten super pocit cítit se dobře. A něco pro sebe udělat. Není to jen o tom zaplatit si fitko a čekat na výsledky, které nepřijdou, když necvičím. Je to taky dřina, která se určitě vyplatí.
Takže, milý ježíšku (Local Gym), moc Ti děkuji. I Vám všem, se kterými se zde potkávám. Ta skvělá parta lidiček a trenérů. Děkuji Vám všem za ten skvělý a krásný dárek. A přeji Vám všem pohodové a klidné vánoce. A těším se, že v Novém roce se sejdem zase na značkách v gymu.
PS: Bez Vás všech bych to určitě nedal. Jarda
Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.