fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Cviky s osou

15.5.2023
Osa! A kruci! Vždycky jsem k ní měl takový respekt, byla připravená v rohu tělocvičny pro ty největší dříče. A já nikdy ani nepomyslel, že si spolu budeme tak nějak blízcí. No vidíš! Přišlo to. :-) Ale měl bych začít jaksi od začátku.

Tak to vám bylo tak. Skončil jsem program a jak už to běžně bývá, přišel Petr a řekl mi, že budu trénovat Deadlift. Zatočila se mi hlava. Při představě, že budu tahat tolik železa ..... Já? To ne, to je tedy nějaký omyl. Ale nebyl a nakonec to docela i šlo, teda já si to myslím. A tak už mám taky svojí docela slušnou maximálku. (To si taky teda myslím.:-))
Pak jsem měl od toho chvilku pauzu. No a jak ten čas běžel, už s ní zase cvičím. Teď už ale zadní dřep. Zatím se ho učím. Je to prý jeden z nejnáročnějších cviků. (To píšou víte kde...) A já se vám přistihl u toho, že mě to opravdu baví. Mám k tomu respekt, jak jinak, ale baví mě to. A konečně si připadám jako velký kluk. Je toho sice hodně nového najednou, ale to je přece vždycky u nového cviku. Já mám ale ještě něco, tedy jako všichni tady. Mám velkou výhodu. Nemusím si všechno odkoukávat z Youtube. Já se mohu zeptat a nemusím se u toho cítit trapně. Tady je samozřejmostí, že nám vždycky se vším poradí. Tady je k nám vždycky skvělý přístup a to jsou tu opravdoví borci! A když nemá Petr zrovna čas, je tady Vašík a nebo ti z nejlepších - kluci z áčka. Ale těch se stydím zeptat, to víte, respekt je respekt.
Ale tak celkově, nakonec mám z toho radost a doufám, že mě to zase posune o kus dál. Jako ostatně vždycky. A cítím se líp! A voo tom to je! RESPEKT.
Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.