fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Bicepsy – u nich to začíná

6.1.2023
Bicepsy - u nich to začíná, když se někdo rozhodne začít cvičit. Tak malý a tak móóóc důležitý. Aspoň pro chlapy (některý). Jen tak se pozná pořádnej alfasamec, když má hustě narvaný bicepsy. Jo a pro pořádek se jim taky říká dvojhlavý sval pažní. Pro kulturisty je to modla 🙂 Protože prý je to to první, co každého zaujme. To je divný, já se například dívám nejdřív do očí...

No a jsme u toho, jsou určití lidé, kteří přeceňují jisté svalové partie a jiné, stejně důležité, naprosto opomíjejí. Vlastně si ani neuvědomují fakt, že je třeba procvičovat všechny svaly. To by byl asi hezký pohled na osobu, která by měla namakaný jen bicepsy a zbytek těla nic. Zajímavá představa. Pro nedočkavce je ale nuda cvičit a rozvíjet všechny svaly. Když oni potřebují hned, třeba i po prvním tréninku, vidět hned výsledek. A ten je jasný! Vypracovaný svaly na rukou!
Ale když tomu opravdu dáme čas a trpělivost a najdeme si to správné místo, kde cvičit, máme vyhráno. Jo, aha, zapomněl jsem, to je velmi důležité, schopné a šikovné trenéry (jako máme tady my, heč :-), tak je zaručeno, že po pravidelném cvičení budete mít vypracované nejen bicáky, ale i celé tělo. A to je nakonec přece moc fajn. Tak neváhejte a přijďte mezi nás do Local gymu.
Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.