fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Moje poslední cvičení na kruzích bylo kdysi…

26.10.2022

Tak jsem si myslel, že moje poslední setkání a cvičení na hrazdě a kruzích bylo kdysi na střední při hodinách Tv.

Ale kdež..... Když jsem poprvé přišel cvičit do Local gymu, uviděl jsem partičku namakanejch borců, co chodí cvičit vždycky od osmi ráno. A ti si tam bravurně ty kruhy dávaj .... No a bylo to tady. Dostal jsem taky chuť. Ale jak všichni dobře víme, nic není hned.

Začal jsem cvičit pomalu, zlehka, ale úplně něco jiného. Na hrazdu jsem se šel na závěr vyvěsit. A přitom jsem cítil, jak moc mě bolí to moje zhuntovaný rameno. Někdy jsem si říkal, že už to nikdy asi nedám. Jo jasně, všechno je jen o trpělivosti a i ten sebemenší krůček vpřed je pokrok. No, nebudu to dál natahovat.

Po roce jsem dal najednou svůj první shyb a pak další a další. A dneska už si troufám viset i hlavou dolů a přemýšlím o tom, co bych ještě mohl zkusit. No jasně, že to vím. Chci umět muscule up, ale ten správný, top, ten gymnastický. Teď na něm maká Petr a Keny a jde jim to luxusně. Takže super, nová výzva na kruzích muscule up. A jak se ho naučím? Jednoduše, budu dělat muscule up!

Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.