fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Držím se hesla: „neřeš hovna, žij“ (Jarda)

8.10.2022

Vlastně ani nevím, jak začít. Ale asi z toho nebudu dělat vědu. Chodím cvičit, protože mě to baví a dává mi to smysl. Nejdříve se pořádně rozcvičím, proto chodím o chvilku dřív.😀 Po společné rozcvičce najedu na program, co mi sestavil Petr. Všechno super. Jenže ne vždycky to jde tak, jak bych chtěl. Dneska jsem byl docela rozlámaný že včerejšího Animal flow , což je ostatně taky pecka. Ale o tom třeba někdy jindy. Jak říkám, i když jsem měl snahu, ne všechno mi šlo dle představ. Ale i tak jsem nakonec byl nabitý tou správnou energií, protože je tady vždycky dobrá parta lidí, co dokážou jeden druhého podpořit, pomoci a zasmát se. Dneska nám třeba Gabča vedle svého náročného cvičení ukázala i strašidelný haloweenský škleb. A to bez jakýchkoliv pomůcek, jen za použití vlastního obličeje.😀 A tak nevěším hlavu a říkám si, to dám a držím se hesla - neřeš hovna, žij. A všechno je hned veselejší a už se těším na další cvičení.

Chci začít!

Jak procvičit zápěstí

Jak jednoduše procvičit zápěstí, zbavit se tuhosti a bolesti, to se dozvíte v následujícím videu.  

Ramena, ramena, ramena…

V rámci našich tréninků je oblast ramen první, na kterou se soustředíme. Vysvětlujeme, že ramenem se dá ovlivnit hybná soustava.

Přečíst celý článek ›

Dýchejme!

 Jsi normální člověk a chceš být „jen“ zdravý, prožívat aktivně svůj život se svými dětmi nebo vnoučaty nebo jsi profesionální

Přečíst celý článek ›

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.