fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Příměstské tábory

Příměstské tábory pro rok 2016 a 2017

V současné době připravujeme celoroční nabídku příměstských táborů, které se budou konat během prázdninových dní. Chceme co nejvíce vyhovět přáním Vašich dětí a připravit program, který by je bavil a zajímal, proto předběžně zjišťujeme, o které aktivity by byl zájem.

Co je příměstský tábor?

Příměstský tábor je alternativou ke klasickým vícedenním táborům. Děti stráví den plný zábavy a sportu a večer mohou být opět s rodinou.

Pro koho jsou tábory připravovány?

Pro děti prvního stupně základní školy, tedy 1. – 5. třída.

Co bude náplní táborů?

Tábory budou zaměřeny různě, některé se budou specializovat na určitý druh pohybových aktivit nebo sportů, turistiku či návštěvu kulturních památek. Pro ne zcela sportovní děti budou v nabídce kreativní a umělecké tábory, některé budou mít různorodou náplň (kombinace předešlých).

Je možno se přihlásit na více táborů během roku, některé na sebe budou tematicky navazovat. U táborů, které se specializují na určitý druh sportu nebo ruční práce, je dokonce vhodné absolvovat táborů více, získané dovednosti na sebe navazují.

Stačí si jen vybrat, proto prosíme o pomoc vyplněním následujícího dotazníku. Dotazník je nezávazný, nejde o přihlášku, bude sloužit pouze pro zjištění zájmu o konkrétní aktivity.

Dotazník ZDE

Kde se budou tábory konat?

Tábory se budou konat na území Jihočeského kraje v závislosti na Vámi vybraných aktivitách.

Kolik to bude stát, co bude v ceně?

Počítáme s cenou 300 – 400 Kč/1den/1dítě.

V ceně je zahrnuta celodenní strava (2 svačiny + oběd), pitný režim, program, cestovné hromadnou dopravou do místa konání programu, vstupné do sportovně-rekreačních a kulturně-vzdělávacích zařízení, půjčovné sportovní výbavy, materiál potřebný k veškerým aktivitám.

Kdo tábory povede?

O Vaše děti se budou starat kvalifikovaní instruktoři v daném odvětví, kteří jsou prověřeni a mají mnoho zkušeností s prací s dětmi. Každý instruktor bude mít svého asistenta a bude na ně připadat maximálně 10 dětí pro zajištění kvalitního bezpečného vedení.

Dotazník ZDE

Pokud víte, že by někdo z Vašeho okolí, přátel a kamarádů měl o naší nabídku zájem, přepošlete odkaz na tyto stránky s informacemi dál.

Děkujeme, tým Local Gym

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.