fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

Jak začít

Vstupte do prostředí silového a kondičního tréninku. Vybudujte si sílu a kondici, která je základem Vašeho zdraví. Zbavte se jednou pro vždy přebytečného tuku, vraťte kloubům mobilitu a získejte vitalitu.

Naprostým základem silového a kondičního tréninku je správná technika a systematika.

Sílu je základ a považujeme ji za dovednost, která se dá zlepšovat. Silným se člověk nerodí, ale stává se.

Naučte se správnou techniku cvičení s vlastní váhou, kettlebells, velkou činkou a předejděte tak zbytečným zraněním. Systémy cvičení s těmito třemi nástroji jsou pro rozvoj síly, vytrvalosti, mobility, flexibility a všeobecné kondice bezkonkurenční. Musíte však vědět, co děláte.

Naším hlavním cílem je ukázat lidem jak správně zacházet s vlastním tělem a externími zátěžemi. Proto pořádáme pravidelné tréninky a soukromé lekce.

Ke cvičení nepotřebujete kromě vody k pití, vhodného oblečení, obuvi a malého ručníku prakticky nic. V tělocvičně se cvičí bez bot nebo v obuvi s tenkou podrážkou, bez rukavic, opasků, takže můžete začít opravdu hned.

Na pravidelných skupinových lekcích se cvičí hodinu pod dozorem instruktora. Aby byly Vaše tréninky co nejefektivnější a naše služby co nejlepší, je nezbytné nejprve absolvovat 4 základní lekce, které jsou velice důležité pro seznámení se s principy a technikami základních cviků. Považujeme to za zásadní krok a myslíme to s tréninkem opravdu vážně, proto nepovolujeme výjimky.

Tyto lekce probíhají dvakrát týdně. Zarezervujte si svoji úvodní lekci v našem rezervačním systému ZDE

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.