fbpx
JAK ZPEVNIT TĚLO A ZLEPŠIT PRUŽNOST (program ke stažení)

O táboře

V červenci 2016 pořádáme X. ročník oblíbeného letního tábora pro děti a mládež se zaměřením na pohyb a sport.
Aktuálním tématem je nezbytnost pohybových aktivit dětí v konkurenci počítačů a jiných pasivních lákadel. Náš dlouhodobý cíl je formou pohybových aktivit rozvíjet u dětí a mládeže pohybové schopnosti a dovednosti, schopnost motorického učení, bystrost a tvořivost.

Kvalifikované vedení, bohaté zkušenosti

Naši instruktoři jsou zkušení, kvalifikovaní trenéři dětí a mládeže. Zúčastnili se i minulých úspěšných ročníků tábora. Je to sehraný tým – citlivá kombinace středního věku a aktivního mládí.

Náš program

Program tábora je zaměřen hlavně na všestranné pohybové aktivity a kolektivní sporty. Odpovídá věkovému složení a schopnostem účastníků. Připravujeme jej dlouho dopředu, nenecháváme nic náhodě. Program má pevný řád, děti se v něm dobře orientují. Jsou rozděleny do oddílů podle věku a zároveň do týmu, kde je věkové složení záměrně různé, tak aby starší pomáhali mladším a současně se mladší od starších učili.. Soutěží o medaile a poháry v rámci oddílů i týmů. Děti zdokonalují pestrou a herní formou své pohybové schopnosti (rychlost, pohyblivost, orientaci v prostoru, obratnost, vytrvalost, sílu). Adekvátní část programu tvoří hry – sportovní, i typicky táborové, které rozvíjí paměť, bystrost, spolupráci a komunikaci v týmu (strategie, bojovky atd.). Nezapomínáme ani na klasické prázdninové činnosti jako koupání, výlety do lesa, táboráky. Dále organizujeme dětské diskotéky, letní kino a umělecké soutěže ve zpěvu, recitaci, malování a modelování. Nevynecháme ani stezku odvahy. Pro nebojsy máme připravené přenocování v bivaku a noční orientační běh.

Poslední večer budou u táboráku vyhlášeny výsledky soutěží, rozdají se poháry, medaile a ceny. Rodiče jsou samozřejmě vítáni. Stejně jako v uplynulých ročnících se nabízí možnost přespání rodičů do závěrečného dne a kolektivní snídaně s dětmi.

Prostředí tábora

Zázemí je bezpečné, vyhovuje hygienickým podmínkám.

Zdraví účastníků

Na táboře je přítomna kvalifikovaná zdravotnice, která převezme informace o zdravotním stavu dítěte a jeho lécích při předání dítěte.

Informace o průběhu tábora

Podrobné informace o táboře získáte předem na našich stránkách. V průběhu tábora dodáváme online zpravodajství. Velmi oblíbená je možnost pověsit vzkaz dítěti na webovou nástěnku.

Strava

Kvalitní a pravidelná strava je pro nás samozřejmostí, žádné polotovary a laciné suroviny. Pečlivě dodržujeme pitný režim, svačiny, dostatečný přísun vitamínů ve formě ovoce a zeleniny.

Rozvoj osobnosti

Hlavním přínosem je pro děti pohyb. Odpočinou si od všedního školního života. Pomocí her a sportovních aktivit rozvíjí svou osobnost a své schopnosti. Naučí se spolupracovat v kolektivu. Učí se fair play jednání.

Nezapomínáme na zábavu a dobrodružství. Noví kamarádi a vzniklá a upevněná přátelství vydrží často po celý život.

Uplynulé ročníky

Zátoň 2007, Varvažov 2008, Bílá skála 2009, Hořice 2010, Hořice 2011, Nuzice – Pohoda 2012, Pohoda 2013, Jezero 2014, Jezero 2015

Zůstáváme na Lipně – opět tábor Jezero!

Pro další (již desátý) ročník našeho Sportovního tábora jsme vsadili na jistotu a zůstáváme již potřetí na Lipně. Zázemí nám opět poskytne LT Jezero u Nové Pece. Středisko se nachází u Lipna a je obklopeno krásnými lesy a stezkami. Díky své poloze a prostředí maximálně vyhovuje našim požadavkům na skvělou prázdninovou akci jak pro menší děti, tak pro starší mládež. Středisko nabízí hřiště a travnatou louku ke sportovnímu vyžití. Koupat se lze přímo v Lipně s pozvolným a bezpečným vstupem z pláže. K dispozici budeme mít opět 40 kanoí, které určitě využijeme pro společnou aktivitu. Dále můžeme využít zapůjčení jízdních kol, včetně ochranných přileb a okusit místní cyklostezky. Okolí nabízí zajímavé pěší výlety na Plešné jezero, Medvědí stezku…

Ubytování v třípokojových chatách pro 7 – 8 osob. Součástí každé chaty je WC, sprcha, umyvadlo, teplá voda z vlastního bojleru. V chatách nejsou palandy. Postele jsou vybaveny matrací, prostěradlem a povlakem na polštář. Vlastní polštář a spacák je nutností.
Strava 6 x denně – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, 2. večeře. Velikosti porcí, kalorická hodnota a skladba jídel bude konzultována s vedením kuchyně.
K dispozici je prostorná jídelna a klubovna se terasou.
Po loňské zkušenosti víme, že středisko plně vyhovuje našim náročným požadavkům a děti si opět odvezou spoustu nových a nevšedních zážitků a nově navázaná přátelství.

Termín a cena

1.7. – 10.7. 2016 
Tábor začne 1.7. (pátek) večeří a bude končit 10.7. (neděle) snídaní.
Cena: 5.800,- Kč
Záloha: 3.500,- Kč (splatnost 15.4.2016)
Doplatek: 2.300,- Kč (splatnost 15.5.2016)

V případě sourozenců sleva 500,- na 2. dítě.
č.ú. 2800657077/2010, VS – bude vygenerován rezervačním systémem, do poznámky jméno a příjmení dítěte
lze platit i hotově oproti účetnímu dokladu, vystavíme fakturu pro zaměstnavatele.

Storno

[table]
Do|Storno
1.5.2015|30% zálohy
1.6.2015|60% z celkové částky
15.6.2015|80% z celkové částky
[/table]
Přejít k přihlášce

youtube-icon
facebook-icon
Všechna práva vyhrazena. LocalGym 2002 - 2023.